Vážení návštěvníci, na našem webu využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?  
HUSPOL GROUP logo
HUSPOL group s.r.o.
výroba a prodej kynologických potřeb

   Zákaznické centrum >> Doprava, platba, doba dodání

Doprava a platba

Dodací lhůta

Zboží, které má společnost na skladě, se expeduje do 7 pracovních dnů od potvrzení objednávky. V případě, že objednané zboží není skladem, oznámí prodávající kupujícímu předpokládaný termín dodání. V tomto případě, je lhůta dodání zpravidla delší, a to v rozmezí 2-4 týdny. V těchto případech je vyžádán souhlas kupujícího. Zboží se považuje za dodané doručením na adresu, kterou zákazník uvedl v objednávce.

Cena poštovného a balného

Objednané zboží posíláme v rámci České republiky přepravní službou GLS na dobírkou (129 Kč). Přepravní společnost při dobírce přijíma hotovost i platební karty. Objednávky nad 5 000 Kč mají po celé ČR dopravu zdarma.

V rámci Slovenska posíláme objednané zboží přepravní službou Česká pošta na dobírku (290 Kč). Přepravní společnost při dobírce přijíma hotovost i platební karty. Objednávky nad 5 000 Kč mají dopravu zdarma.

Při dlouhodobé spolupráci s registrovanými velkoobchody poskytujeme možnost platby na fakturu.
V případě, že odběratel (kupující) žádá o způsob placení převodem na bankovní účet, je dodavatel povinen vystavit kupujícímu na objednané zboží zálohový list, po jehož zaplacení je zákazníkovi zboží odesláno - již bez dobírky.


Výroba a prodej kynologických pomůcek
HUSPOL group - výcvik psů

HUSPOL group s.r.o.
Rybářská 381
Hranice IV-Drahotuše, 753 61
Česká republika
telefon +420 721 631 326
Tomáš Brauner, tomindo © 2015 - 2018 systém TomShop 2.4