Vážení návštěvníci, na našem webu využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?  
HUSPOL GROUP logo
HUSPOL group s.r.o.
výroba a prodej kynologických potřeb

   Kynologické pomůcky >> Poslušnost >> Ostatní

Ostatní pomůcky pro poslušnost

Seřadit podle . Počet na stranu Skladem

Klikr
Novinka
HUSPOL group s.r.o. Spojení kliknutí a pamlsku nebo pohlazení je efektivní výcvikovou metodou. Inovativní design, velmi jednoduché použití, stačí velmi malá síla. Kroucená bužírka pro snadné nošení. Princip: Při výcviku psa je důležitá jeho bezprostřední odměna. Pokud je doba mezi splněným úkolem a odměnou příliš dlouhá, nenásleduje důležité spojení mezi jeho jednáním a odměnou. Pro cvičení je vhodné právě toto "kliknutí" pro bezprostřední odměnu.
Varianty : barevný mix,
85,00
Pamlskovník
Novinka
HUSPOL group s.r.o. Pamlskovník je výborný na procházky nebo při výcviku psů, kdy potřebujete mít pamlsky po ruce a ne je stále hledat po kapsách. Karabinkou si je můžete pohodlně zaháknout za pásek, k bundě nebo k lemu kalhot. Stahovací šňůrka zabrání vysypání obsahu a nepromokavý materiál nepustí vlhkost dovnitř ani ven. Popis: - nepromokavý materiál - karabinka na připnutí + poutko na pásek - lze prát na 40° (bez aviváže)
Varianty : světle modrý, červený, černý, bílý maskáč, černý,
300,00
Píšťalka

HUSPOL group s.r.o. píšťalka slouží k odvolání psa na dálku. Použití: Mondioring, výstavy
Varianty : oranžová, červená, černá,
89,00
Podpažní odměňovač míčků
Novinka
HUSPOL group s.r.o. Podpažní odměňovač míčků slouží k nácviku chůze, při čemž je odměna psovi nabídnuta ze správného místa ? podpaží. Při tréninku docílíme, aby pes absolutně sledoval psovoda.
350,00
Travní kryt HUSPOL

HUSPOL group s.r.o.
200,00
Úvaz pro psa

HUSPOL group s.r.o.
100,00

Výroba a prodej kynologických pomůcek
HUSPOL group - výcvik psů

HUSPOL group s.r.o.
Rybářská 381
Hranice IV-Drahotuše, 753 61
Česká republika
telefon +420 721 631 326
Tomáš Brauner, tomindo © 2015 - 2018 systém TomShop 2.4